Tamas Kupas

Украина, Ужгород, день рождения 10 ноября
Tamas Kupas проживает в городе Ужгород, Украина. Родной город - Szelmenc. Знак зодиака Скорпион. Из публичных источников получены следующие сведения о биографии Tamas: информация о высшем и среднем образовании, карьере, социальных сетях, контактах и друзьях (11).
Страна: Украина
Город: Ужгород
Место рождения: Szelmenc
Возраст: нет данных
Дата рождения: 10 ноября
Знак зодиака: Скорпион
Семейное положение: в отношениях
партнер/партнерша по отношениям: Вікторія Варга, возраст 31 год, родился/родилась 1 января 1994 года

Обновление данных

Вы можете получить дополнительную информацию для профиля Tamas Kupas, такую как фотографии, список друзей, список подписок на группы и сообщества, которая будет загружена из различных социальных сетей. Если указанная информация представляет для вас интерес, нажмите кнопку "Обновить профиль".

Обновить профиль

Интересы и увлечения

Музыка: Mindegy csak jò legyen a hangulat
Фильмы: Horor Akciò Triler
ТВ передачи: Digi Sport. Film Plusz. Stb
Игры: Call of Dutty, Pes 2013
Книги: Mindegy
Интересы: Foci
О себе: Aki ismer az tudja milyen vagyok, aki meg nem az irjon vagy hivjon fel :) !!!! ............. /´Ż/)............(\Ż`\................ ............/....//..............\\....\............... .........../....//................\\....\............. ...../´Ż/..../´Ż\.........../Ż`\....\Ż`\....... .././.../..../..../.|_......_|.\....\....\...\.\.. (.(....(....(..../.)..)..(..(.\....)....)....).).. .\................\/.../....\...\/................/ ..\................. /..... [id7177967|Samat Zhetibaev]éles mosoly* :) Szia. Tomi vagyok. :) Életem rövid története színesben..és fekete-fehérben... Na lássuk csak... -Megszülettem, ott és akkor. -Oviba jártam Palagyba már akkor is sok balfasz volt körülöttem. -Isten tudja hogyan de a Palagykomoroci Alltalanos suli legbetegebb osztályába kerültem. - Onnan 9 év kemény hulyules után. Atkerültem Az Ungvari 19es szakkozepiskola nap :D lopó szakára. :) Es ezt 2010ben beis fejeztem. Aztán Milyen vagyok? jó fej.bunkó. egyéniség. Remek kommunikációs képességem van - egész nap a skypon-on lógok Tudom azt mondani, hogy bocsánat.. De ritkan halani :D Biztos az ido miat. Gyorsan gondolkodok - kézenfekvő kifogásokat találok mindenre.. Foleg ha nincs igazam. De mindig van. :DDD Nem versenyzek a szomszéddal , hogy kinek zöldebb a fűje.. En inkabb szivom. ;) Sok időt megtakarítok a politikai :) műsorok kihagyásával.. Hustler kezenfekvobb. :P Utálom ha két színű vagy.. legyél inkább színes. :) Saját stílusom képviselem ha nem tetszik sajnálom. :) Szeretek beszélni és levelezni!! Mindenem az Fc Barcelona!!! Két Szót Ismerek! Mindig és Soha! Barca MINDIG!!! Real M Soha!!! Puta real :) Nem ismersz.. Nem tudod mire vagyok képes! Egyszerűen fogalmad sincs min mentem keresztül, mit éltem át, mit láttam és mit halottam! El nem tudod képzelni hányszor sírtam át az éjszakákat és hányszor álltam talpra a pofonok után. Hidd el, több vagyok mint amit magamból mutatok. Én is tudok ütni, sőt erősebbet mint gondolnád.. Én is tudok fájdalmat okozni és tudok szemét lenni.. Én veled ellentétben küzdöttem, harcoltam és soha nem adtam fel! Úgyhogy jól vigyázz, nézd meg kivel kezdesz, mert én nem félek a tűztől. Én játszom vele!
Деятельность: Dolgozom. :D
Владение языками: Magyar, Русский, دکنی, Аҧсшәа

Жизненная позиция

Политические взгляды: индифферентные
Религия и мировоззрение: Вeрю в сибe
Отношение к алкоголю: резко негативное
Отношение к курению: компромиссное
Главное в людях: юмор и жизнелюбие
Главное в жизни: развлечения и отдых
Любимые цитаты: Ebben a percben: 100000000 alszanak 80000000 dolgoznak 60000000 sportolnak 40000000 tv-nèznek 20000000 esznek 10000000 isznak 5000000 kontaktoznak. Ès csak 1 bolond van akki az oldalamat nèzi. "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!" Akik 95előtt születtek.... "Akik 1995 előtt születtek, azok valódi hősök, olyasféle igazi hollywoodi mindent túlélő fenegyerekek. De tényleg! Gondolj csak bele, 1995 előtt születettek, azaz MI, kész csoda, hogy életben maradtunk. Nekünk még nem volt gyerekülésünk az autóban, sőt még biztonsági öv se nagyon, viszont bizton tudhattuk, hogy a gyerekágyak festékében akadt bőven ólom. A gyógyszeres és vegyszeres üvegek könnyedén nyithatóak voltak, nem volt semmi furfangos védelemmel ellátva, de még a fiókok és ajtók sem voltak felszerelve biztonsági nyitóval, és mikor bicajozni mentünk, nemhogy könyökvédőnk és sisakunk nem volt, de még rendes biciklink sem. Azért az nem volt semmi. Mi még csapból ittuk a vizet, és azt se tudtuk, mit jelent pontosan az ásványvíz. Én speciel sokáig kevertem a szódavízzel. Azt hittem az ugyanaz. Szúr-szúr. Semmi különbség a kettő között, miért pazaroljak hát rá külön szót. Mi nem nagyon unatkoztunk, ha tehettük kimentünk játszani. Igen, ki. Egész nap kint voltunk, a szüleink, pedig csak sejtették, hogy élünk és megvagyunk, hiszen még Matáv telefon se nagyon volt, nemhogy mobil. Pláne nekünk! Nyáron a derékig érő fűben és közeli kiserdőkben játszottunk, mégsem lettünk kiütésesek és nem tört ránk allergiás roham. Nem tudtuk mi az a pollen, és a parlagfűről azt hittük, hogy a sárkányfű egyenes ági rokona. Ha elestünk, megsérültünk, eltört valamelyik végtagunk, vagy csak szimplán betört a fejünk, senkit nem pereltek be ezért. Egyszerűen mi voltunk a hibásak. Sőt! Ha az erősebb elgyepálta unalmában a kisebbet és gyengébbet, az is rendben volt. Ez így működött, és a szüleink nem nagyon szóltak bele ebbe sem. (- Kisfiam, bemegyek az iskolába, az nem lehet, hogy téged mindenki Rambónak csúfol / - Hagyd csak anya, ez az én háborúm!) Étkezési szokásaink Schobert Norbi mércéjével mérve nap mint nap tartalmazták a halálos dózis többszörösét, de még egy McDonalds-on edződött átlagos amerikai elhízott kisgyerek is helyből nyomna egy hátraszaltót attól, amit mi leküldtünk kaja címszóval. Gondoljunk a zsíros kenyérre, a kolbászra, a disznósajtra (ki tudja mit tettek bele), az iskolai menzára (ki tudja mit NEM tettek bele) és mégis itt vagyunk. A kakaóban nem volt A, B, C, D és E vitamin, viszont "NESQUIK"-nEk hívták é
Источники вдохновения: --------------------------------------------

Место жительства

Среднее образование

Профессионально-техническое училище №19
начало обучения с 2007г.  -  выпуск 2010г.
Украина, Ужгород

Высшее образование

FU Berlin, дата окончания: 2007
Факультет: Fachbereich Mathematik und Informatik
Кафедра: Mathematik
Статус: Доктор наук, Очное отделение
Германия, Berlin

Работа и карьера

Lenovo Zalaegerszeg
Sorvezeto Operator
2015 Венгрия, Zalaegerszeg

Телефоны, мессенджеры, социальные сети

Друзья и контакты

Cseh Fruzsina, Украина, Берегово
Fruzsina Cseh
Украина, Берегово
Новиков Алексей, Россия, Москва
Алексей Новиков
Россия, Москва
Викторов Виктор, Украина, Ужгород
Виктор Викторов
Украина, Ужгород
Tar Marietta, Украина, Киев
Marietta Tar
Украина, Киев
Міговканич Олександер, Украина, Ужгород
Олександер Міговканич
Украина, Ужгород
Bojza Laci, Украина, Ужгород
Laci Bojza
Украина, Ужгород
Lizák Daniel, Украина
Daniel Lizák
Украина
Sutka Karoly, Украина, Паладь-Комаровцы
Karoly Sutka
Украина, Паладь-Комаровцы
Grenyo Gyuri, Украина, Ужгород
Gyuri Grenyo
Украина, Ужгород
Hornyák Dávid, Украина, Ужгород
Dávid Hornyák
Украина, Ужгород
Оксенюк Беата, Украина, Ужгород
Беата Оксенюк
Украина, Ужгород

Правовая информация

Представленная здесь информация получена из общедоступного открытого источника.
За достоверность информации сайт ответственность не несет.

Если вы Tamas Kupas или являетесь его/её законным представителем, вы можете удалить эту страницу

Другие парни и мужчины из города Ужгород

Иванович Иван, Украина, Ужгород
Иван Иванович
Украина, Ужгород, 42 года
Пупена Вася, Украина, Ужгород
Вася Пупена
Украина, Ужгород
Disel-Сан-Санавич Саня, Украина, Ужгород
Саня Disel-Сан-Санавич
Украина, Ужгород
Соколов Андрей, Украина, Ужгород
Андрей Соколов
Украина, Ужгород
Карпатський Міша, Украина, Ужгород
Міша Карпатський
Украина, Ужгород
Пап Едуард, Украина, Ужгород
Едуард Пап
Украина, Ужгород, 33 года
Lavryshyn Vovan, Украина, Ужгород
Vovan Lavryshyn
Украина, Ужгород, 90 лет
Laden Ben, Украина, Ужгород
Ben Laden
Украина, Ужгород
Габрин Павло, Украина, Ужгород
Павло Габрин
Украина, Ужгород, 35 лет
Попдякуник Владислав, Украина, Ужгород
Владислав Попдякуник
Украина, Ужгород, 31 год
Грежинець Максим, Украина, Ужгород
Максим Грежинець
Украина, Ужгород
Левый Константин, Украина, Ужгород
Константин Левый
Украина, Ужгород, 40 лет

Однофамильцы Tamas Kupas

Kupas Gabriella, Украина, Береговое
Gabriella Kupas
Украина, Береговое, 31 год